Рівненська область, Сарненський район

Відзначення Дня Державного Герба України

17 лютого 2022 року на території Старосільської територіальної громади відбувся урочистий захід присвячений Дню Державного Герба України. На якому були присутні голова сільської ради Михайло Кузьмич, начальник другого відділу Сарненського РТЦК та СП Олександр Кузьмич, інструктор відділення рекрутингу та комплектування Галина Андріяшина.

15:21 17.02.2022

Засідання п'ятнадцятої (позачергової) сесії сільської ради VIII скликання

17 лютого 2022 року, відбулось засідання п'ятнадцятої (позачергової) сесії  сільської ради VIII скликання . Сесію відкрив та вів голова сільської ради Михайло Кузьмич. До порядку денного сесії були включені наступні питання:

15:02 17.02.2022

Робоча зустріч!

09 лютого 2022 року сільський голова Михайло Миколайович Кузьмич зустрівся з гостями, які прибули з робочим візитом до Старосільської громади, а саме: директор департаменту освіти і науки Коржевський Петро Миколайович, директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА Вівсяник Олег Михайлович, голова Сарненської РДА - Кохан Олександр Сергійович. В ході зустрічі було оглянуто заклади ЗЗСО та охорони здоров’я.

15:28 10.02.2022

З 1 січня запрацював Закон України  «Про основи національного спротиву», ініційований Президентом України. Що ж передбачає поняття територіальної оборони та як вона формується на загальнодержавному рівні?

14:53 09.02.2022

Засідання чотирнадцятої (чергової) сесії сільської ради VIII скликання

27 січня 2021 року, відбулось засідання чотирнадцятої(чергової) сесії  сільської ради VIII скликання . Сесію відкрив та вів голова сільської ради Михайло Кузьмич. До порядку денного сесії були включені наступні питання:

16:56 27.01.2022

«Пробація як альтернативний метод покарання»

Пробація в Україні розвивається з урахуванням європейських стандартів, сучасних інструментів роботи з правопорушниками та кращих міжнародних практик застосування альтернативних санкцій (альтернативних ув’язненню видів покарань). Дуже багато роботи проводиться в законодавстві для закріплення найважливіших для країни соціальних та демократичних цінностей людини та громадянина.  05 лютого 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про пробацію».

17:14 18.01.2022