Дата: від до Скинути

112 бронежилетів четвертого класу захисту передали для сил тероборони Сарненщини.

09 червня 2022 року у  м. Рівне за участю голови Рівненської обласної військової адміністрації Коваля Віталія Станіславовича, голови Сарненської районної військової адміністрації Кохана Олександра Сергійовича та разом з головами територіальних громад Сарненщини, відбулась передача  бронежилетів для бійців тероборони.

14:45 10.06.2022

У прикордонних районах Рівненщини встановлені додаткові обмеження.

У межах прикордонних районів Київської, Житомирської та Рівненської областей встановлено додаткові тимчасові режимні обмеження. Про це інформують у Житомирському прикордонному загоні. До слова, 9 прикордонний загін імені Січових Стрільців (м. Житомир) охороняє ділянку державного кордону з Республікою Білорусь в межах Київської, Житомирської та Рівненської областей.

13:22 25.05.2022

З Днем Вишиванки, Україно!

Шановна громадо! Щиро вітаю Вас зі святом національної єдності - Днем Вишиванки, одного з найяскравіших національних символів України! Символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

14:05 23.05.2022

8 травня – День пам'яті та примирення

08 травня 2022 року, в День пам’яті та примирення, на території Старосільської територіальної громади вшанували пам'ять загиблих односельців та Героїв Другої світової війни, що віддали своє життя за мир та свободу.

14:31 09.05.2022

ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ.

На виконання Закону    України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» зважаючи  на Російську агресію в Україні, Старосільська сільська рада оголошує процедуру громадського обговорення щодо перейменування вулиць:

10:47 09.05.2022

На війні з росією загинув житель Старого Села Ярослав Чурилович.

«У війні з російським агресором загинув герой нашої громади – Чурилович Ярослав Михайлович, 1976 р.н. . Немає таких слів, які б зараз могли заспокоїти згорьовану родину загиблого. Уся Старосільська громада схиляє голови в глибокій скорботі. Приносимо співчуття батькам та рідним, розділяємо ваш біль втрати. Низький уклін нашому воїну-захиснику!».

15:37 27.04.2022