Звіт про використання інфраструктурної субвенції.

Тривають роботи по капітальному ремонту будинку культури по                 вул. Б. Хмельницького, 48 в с. Старе Село Рокитнівського району Рівненської області (зовнішнє опорядження фасадів, благоустрій території, перепланування частини приміщень під ЦНАП) (загальна вартість робіт  6594483 грн. в 2019 році спрямовується 2387833 грн, в тому числі 300000 грн. власних коштів). Даний проект розбито на 2019 - 2021 роки.

11:33 03.12.2019

Відкриття денного стаціонару.

Рішенням Старосільської сільської ради від 09 квітня 2019 року № 116 утворено юридичну особу – комунальне некомерційне підприємство Старосільської сільської ради «Старосільський центр первинної медичної допомоги» на базі Старосільської лікарської амбулаторії. На даний час заклад обслуговує населення всієї Старосільської об’єднаної територіальної громади, а це 8400 осіб (чотири населених пункти). В закладі працює 4 лікарі (2 лікарі терапевти, 1 сімейний лікар, 1 педіатр) станом на 1 грудня 2019 року підписано (заключено) 3800 декларації з жителями громади.

10:31 03.12.2019

Про соціальний захист осіб з інвалідністю серед потерпілих на виробництві та членів їх сімей.

Після об'єднання двох Фондів: Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України і Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з 01 серпня 2017 року всі функції із забезпечення соціального захисту людини праці виконує Фонд соціального страхування України (далі – Фонд).

16:18 29.11.2019

Увага! Сесія!

У вівторок, 12 листопада 2019 року, 0 16.00 скликається тринадцята (позачергова) сесія Старосільської сільської ради.

11:36 11.11.2019

З Днем працівників культури!

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Старосільської об'єднаної територіальної громади!

14:01 08.11.2019

Оголошення

Шановні жителі громади! Запрошуємо Вас, на відкриття Комунальної установи "Старосільського  інклюзивно-ресурсного центру" яке відбудеться в п'ятницю 1 листопада на 11.00 годину, за адресою: с. Старе Село, вул. Б. Хмельницького 41А.

14:32 31.10.2019

Особливості розслідування виробничих травм:  що має знати потерпілий?

Особливості розслідування виробничих травм: що має знати потерпілий?

Чинне законодавство зобов’язує розслідувати нещасні випадки, що стаються на підприємствах, в установах та організаціях. Розслідування проводиться згідно з вимогами порядку, норми якого періодично змінюються відповідно до потреб часу.

10:59 30.10.2019

До уваги землевласників які мають державні акти до 2004 року!

Відділ у Рокитнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області повідомляє, щодо необхідності проведення державної реєстрації земельних ділянок в Державному земельному кадастрі, право власності, на які було посвідчено до 2004 року відповідними державними актами  на земельні ділянки, однак відомості не внесені до Державного земельного кадастру. Державні акти видані до 2004 року є без кадастрових номерів, тобто відсутні в базі Державного земельного кадастру

11:24 29.10.2019

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

29 жовтня 2019 року, проведено чергове засідання виконавчого комітету Старосільської  сільської ради на якому розглянуто ряд важливих питань, що стосувалися передусім життєдіяльності Старосільської ОТГ.

11:07 29.10.2019