У Старосільській громаді активно триває вакцинація жителів від COVID-19

Шановні жителі Старосільської територіальної громади! Підтримайте вакцинацію проти COVID-19.Лише завдяки проведенню масової вакцинації населення проти COVID-19, епідемічна ситуація в Старосільській територіальній громаді, як в цілому в Україні, покращиться і захворюваність на COVID-19 знизиться до поодиноких випадків або зовсім не буде фіксуватися.

13:02 12.08.2021

Інформація щодо COVID-19 та необхідності вакцинації.

Новий коронавірус 2019 року (SARS-CoV-2) спричиняє розвиток респіраторних захворювань (зокрема гострої респіраторної хвороби COVID-19) і може передаватися від людини до людини. Вірус міститься у крапельках, які людина виділяє під час кашлю чи чхання. Збереження відстані — це гарантія безпеки. Це фактор переривання поширення збудника, а відтак, і хвороби на COVID-19.

13:36 10.08.2021

Волонтерська діяльність в пробації!

Одним з головних чинників, які можуть забезпечити виконання уповноваженими органами пробації покладених на них завдань і функцій, є налагодження тісної співпраці з громадянським суспільством, спільна робота у напрямі виправлення правопорушників.

16:50 22.07.2021

Засідання восьмої (позачергової) сесії сільської ради VIII скликання

12 липня 2021 року, відбулось засідання восьмої (позачергової) сесії  сільської ради VIII скликання . Сесію відкрив та вів голова сільської ради Михайло Кузьмич. До порядку денного сесії були включені наступні питання:

13:45 16.07.2021

Завершився конкурс на посаду керівників Дроздинського та Старосільського закладів загальної середньої освіти.

Завершився конкурс на посаду керівників  Старосільського та Дроздинського закладів загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів Старосільсьької сільської ради

15:36 02.07.2021

У ВАШІЙ УСТАНОВІ, ОРГАНІЗАЦІЇ, ПІДПРИЄМСТВІ ПРАЦЮЄ КОМІСІЯ ІЗ СТРАХУВАННЯ У ЗВ’ЯЗКУ З ТИМЧАСОВОЮ ВТРАТОЮ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ?

Комісія із соціального страхування підприємства створюється (обирається) та діє на підприємстві, в установі, організації, що використовує найману працю, незалежно від форм власності й господарювання (п. 1.1 Положення № 13). Тобто незалежно від функцій установи, в якій працюють наймані працівники, у ній має бути створена Комісія або призначений уповноважений. На новоствореному підприємстві комісія (уповноважений) створюється (обирається) у місячний строк після державної реєстрації підприємства в порядку, визначеному п. 1.3 та 1.4 Положення №13.

17:15 29.06.2021