З Днем Вишиванки!

Шановна громадо! Щиро вітаю Вас зі святом національної єдності - Днем Вишиванки,  одного з найяскравіших національних символів України! Символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

13:32 20.05.2021

«Наглядова пробація – один з основних видів пробації в Україні»

Пробація відноситься до процесу виконання в суспільстві покарань і заходів, передбачених законом і призначених правопорушникові, включає широке коло дій і заходів виховного впливу, таких як нагляд, контроль і надання допомоги, метою яких є залучання засудженого до громадського життя, а також забезпечення безпеки суспільства.

11:58 20.05.2021

З Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні жителі Старосільської територіальної громади! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Сьогодні ми віддаємо данину пам’яті жертв нацизму та вшановуємо звитягу всіх тих, хто чинив опір страшному злу минулого століття – фашизму. В доземному поклоні низько схиляємо голови в пам’ять про фронтовиків, хто на своїх плечах, ціною власного здоров’я і життя достойно ніс тягар воєнного лихоліття, виборюючи у ворога кожен клаптик рідної землі. В пам’ять про тих, хто самовідданою працею в тилу героїчно наближав світлий і радісний День Перемоги.

14:00 08.05.2021

ЗАХІД ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ У СТАРОСІЛЬСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

8–9 травня 2021року Україна вшановує День пам’яті та примирення і 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Для усіх поколінь ці дні є особливими – це і радість перемоги, і гіркота втрат. Мільйони наших співвітчизників залишилися на полях жорстоких битв за найсвятіше – заради вільного та щасливого майбутнього рідної землі та своїх нащадків. Ми завжди будемо пам’ятати подвиги наших дідів і прадідів.

14:55 07.05.2021

БАГАТОДІТНІ МАМИ СТАРОСІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ ПОЧЕСНІ НАГОРОДИ "МАТИ-ГЕРОЇНЯ"

Нагородження мам героїнь, одна з відповідальних місій в громаді. Щороку в Старосільській територіальний громаді зростає кількість матерів-героїнь, які народили та виховали п’ятеро та більше дітей.

16:34 06.05.2021

Привітання сільського голови з Великоднем!

Дорогі жителі Старосільської громади!Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!Це свято спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам найкращу нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. Свято Великодня нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ і творіння. Хай цей день принесе у ваші домівки віру і надію на позитивні зміни, а нашій країні – мир та порозуміння.

11:28 30.04.2021