Дата: від до Скинути

У місті Дубно відбулася дискусія щодо актуальних питань становлення громад Рівненщини

27 березня 2021 року в Рівненському РВ АМУ Старосільський сільський голова Михайло Кузьмич взяв уасть у платформі керівників територіальних громад області на тему «Актуальні питання становлення ОМС в умовах нового адміністративно-територіального устрою».  Захід організований у рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

15:25 29.03.2021

Засідання п'ятої  (позачергової) сесії  сільської ради VIII скликання

Засідання п'ятої (позачергової) сесії сільської ради VIII скликання

24 березня 2021 року, відбулось засідання п'ятої (позачергової) сесії  сільської ради VIII скликання . Сесію відкрив та вів голова сільської ради Михайло Кузьмич. До порядку денного сесії були включені наступні питання:

14:26 24.03.2021

Дорогі жінки!

Сердечно вітаю Вас із найпрекраснішим святом весни - Міжнародним жіночим днем 8 березня. Від усієї душі бажаю Вам жіночого щастя, міцного здоров’я, удачі, кохання, здійснення всіх мрій, бажань, любові та добра!

23:55 07.03.2021

Засідання четвертої (позачергової) сесії сільської ради

25 лютого 2021 року, відбулось засідання четвертої (позачергової) сесії Старосільської сільської ради. Сесію відкрив та вів голова сільської ради Михайло Кузьмич. До порядку денного сесії були включені наступні питання:

15:32 25.02.2021