Концерт до Дня працівників освіти

Сьогодні 2 жовтня, напередодні професійного свята – Дня працівників освіти в Старосільському будинку культури відбувся урочистий концерт.

00:32 02.10.2020

Оголошення про проведення сесії

1 жовтня 2020 року, о 13 годині  в приміщенні Старосільської  сільської ради відбудеться засідання двадцять третьої  (чергової) сесії  сільської ради сьомого скликання.

16:20 29.09.2020

Привітання з Днем підприємця

Шановні підприємці Старосільської об’єднаної територіальної громади! За багаторічною традицією у першу неділю вересня в Україні святкують День підприємця!

11:27 06.09.2020

Урочисте відкриття міні-пекарні та спортивних майданчиків для міні-футболу зі штучним покриттям

Вчора 4 вересня, відбулось урочисте відкриття міні-пекарні Старосільської ОТГ. На урочистості були запрошені голова Рівненської обласної ради Данильчук Олександр Юрійович, голова Рокитнівської районної державної адміністрації Мініч Віктор Григорович, голова Рокитнівської районної ради Кінчур Анатолій Андрійович та депутати районної ради. Міні-пекарня була побудована завдяки ініціативи голови Старосільської об’єднаної територіальної громади Куьмича Михайла Миколайовича, адже це процвітання Старосільської громади та створення нових робочих місць для жителів. Після урочистого моменту перерізання стрічки, присутні та гості урочистого відкриття потрапили в приміщення пекарні та побачили сам процес випікання хліба. Також урочисто відкрили спортивні майданчики для міні-футболу зі штучним покриттям, Старосільського та Дроздинського закладів ЗСО. У честь свята юні футболісти із вдячністю отримали подарунки від гостей – футбольні м’ячі. Дирекція школи подякувала всім причетним до даної події, адже відкриття цього об’єкту – довгоочікуване свято для педагогічних та учнівських колективів шкіл. Відтепер спортивне життя школи буде більш різноманітним та насиченим.

11:05 05.09.2020

Прес-реліз про надання соціальних послуг і матеріального забезпечення безробітним у січні – серпні 2020 року

Протягом січня-серпня 2020 року послугами  Рокитнівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості скористались   майже 2500 громадян, які шукали роботу, з них – 1661 мали статус зареєстрованого безробітного.

11:02 04.09.2020